KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 9109291
nr 910 9291
Blyerts
2 st, Oidentifierad konstnär, 1800-tal, landskap, ca 18x15
Utrop:
400 kr
Såld:
450 kr
måndag 8 september 2014
kl 19:35:40
400 kr
250 kr
350 kr